imagen

Allotjaments

Associació Hotelera Badia de Cala Millor-Sa Coma

C/ Son Galta, 4 1ª Planta (Auditorium)
07560 Cala Millor - Son Servera
Tel / Fax : 971 813 442
e-mail: ashotel@visitcalamillor.com

Per a informació i  reserves on-line visitau la pàgina:
www.visitcalamillor.com

Pot cercar per nom (o fragment del nom) i per tipus:
Nom Telèfon / Fax Email

Allotjaments 3 Estrelles

Hotel Cala Bona 971 585 924/ 971 585 968 / 971 586 175 info@calabonahotel.com
Calle Passeig del Moll, 7
07559 Cala Bona
Hotel Catalonia de Mar 971 813 700 / 971 813 535 recepcion@hotels-catalonia.es
Avenida Enginyer Antoni Garau Mulet, 15
07559 Cala Bona
Hotel Don Jaime 971 586 370 / 971 586 377 hoteldonjaime@pembeep.com
Playa de Cala Millor,
07560 Cala Millor
Hotel Millor Sun 971 585 011 / 971 585 846 hotel@millorsun.com
Avenida Juan Servera Camps, s/n
07560 Cala Millor
Hotel Protur Alicia 971 585 661 / 971 585 600 alicia@proturhotels.com
Calle Na Llambies, s/n
07559 Cala Bona
Hotel Protur Bonamar 971 585 101 / 971 585 080 bonamar@proturhotels.com
Calle Comella Fondo, s/n
07559 Cala Bona
Hotel Sabina Playa 971 585 612 / 971 585 802 sabinaplaya@sabinahotels.com
Calle Es Rafal, 4
07560 Cala Millor
Hotel Vistablava 971 585 575 / 971 586 808 info@hotelvistablava.com
Calle Ses Planes, 8
07560 Cala Millor
Hotel Voramar 971 585 871 / 971 813 530 hvoramar@atlas.es
Calle Binicanella, 2
07560 Cala Millor

Allotjaments 2 Estrelles

Apartaments Millor Garden 971 586 305 / 971 587 465 info@millorgarden.com
Avenida Magnòlia esq. Lliri,
07560 Cala Millor
Apartaments Sol Park 971 585 515 / 971 586 470 clubcalamillor@inturco.com
Calle Dàlia, s/n
07560 Cala Millor
Hotel Goya 971 585 813 / 971 585 813 info@hgoya.es
Calle Passeig Joan Llinàs,
07560 Cala Millor
Hotel La Luna 971 585 564 levante@levahotels.com
Calle Xaloc, s/n
07559 Cala Bona

Allotjaments 1 Estrella

Apartaments Mónaco 971 585 813 / 971 585 813 info@hgoya.es
Calle Vinya del Mar, 4
07560 Cala Millor
Apartaments Sabina I - Sabina II 971 585 611 / 971 585 723 sabina@sabinahotels.com
Cl Son Jordi, 4 Cala Millor,
07560 Cala Millor
Hotel Moreyo 971 585 921 / 971 813 206 info@hotelmoreyo.com
C/ Paseo Maritimo nº 8,
07559 Cala Millor
Hotel Sur 971 585 190 / 971 813 501 pagobeach@telefonica.net
Paseo Maritimo nº 25,
07559 Cala Millor

Agroturisme - Hotels Rurals - Turisme d'Interior

Agroturisme Son Gener 971 183 612 / 971 706 016 hotel@songener.com
Crta. vella Artà - Son Servera,
07550 Son Servera
El Encinar Finca - Hotel 639 385 974 info@elencinardearta.com
Crta. Son Servera - Artà MA-4041, Km.3
07550 Son Servera
Petit Hotel Ses Cases de Pula 971 567 492 / 971 567 271 petithotel@pulagolf.com
Ctra. Son Severa a Capdepera, km 3,
07550 Son Servera

Pàgina 3 de 4,  64 continguts

Plaça de Sant Ignasi 1. 07550 Son Servera (Illes Balears)

Telèfon: 971 567 002 | Fax: 971 568 101

ajuntament@sonservera.es - incidencies.portal@sonservera.es